Katedra i Zakład Fizjologii
Uniwersytet im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu

O nas



Katedra jest jednostką wydziałową I Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Mieści się w Collegium Anatomicum przy ulicy Święcickiego 6, 60-781 Poznań

Katedra działa pod kierownictwem dr hab. Edyty Mądry, prof. UM

https://www.instagram.com/physiology_ump/

https://www.facebook.com/Katedra-i-Zak%C5%82ad-Fizjologii-UM-Pozna%C5%84-Department-of-Physiology-UMS-Pozna-110954914801241

Kierownik Katedry

Dyżury dla studentów

dr hab. Edyta Mądry, prof. UM

61 854-65-41

wtorki 12:00 - 13:00

(KiZF, pok.14)

fax 61 854-65-40

e-mail:  emadry@ump.edu.pl 

lub  edytamadry@gmail.com

sekretariat 61 854-65-40

Adiunkci

dr hab. med. Teresa Grzelak

61 854-65-27

tgrzelak@ump.edu.pl

środa 09:45-10:45
(KiZF)

 

 

 

dr n. med. Emilia Korek

61 854-65-25

emiliakorek@interia.pl

12.10, 16.11, 23.11, 30.11  11:00-12:00
 
28.10, 18.11 13:00-14:00
 
(KiZF, pok.26)

dr n. med. Agata
Czochralska-Duszyńska

61 854-65-25

czochralska@gmail.com

07.10,14.10,21.19
11:00-12:00

04.11 13:45-14:45
25.11 13;15-14:15

(KiZF)

 

   

 dr n. med. Joanna
Bartkowiak-Wieczorek

joanna@bartkowiak.net.pl
MS TEAMS

środa 11:00-12:00
(KiZF, pok.13)

Asystenci

lek. med. Ida Malesza

ida.malesza@gmail.com

czwartki 19:15 - 20:00
(on-line, MS Teams)

mgr Jakub Winkler-Galicki

jwinklergalicki@ump.edu.pl
MS TEAMS

poniedziałek 19:00 - 20:00
(on-line, MS Teams)

środa 11:00-12:00
(KiZF, pok.13)

 Starsi wykładowcy

dr hab. n. med. Paulina
Wojtyła-Buciora

 61 854-65-40

paulinawojtyla@gmail.com

czwartki 12:00- 13:00
(on-line, MS Teams)

dr n. przyr. Zofia Soszyńska

 61 854-65-38

zofia.soszynska@gmail.com

-

dr n. med. Dorota Nowak

 61 854-65-38

dnowak@ump.edu.pl

czwartki 9:30 - 10:30 
(KiZF, pok.28)

dr n. przyr. Kinga Mikrut

61 854-65-25

kingaem@op.pl

 od 11.10.2022

wtorki 12:00- 13:00
(KiZF)

dr n. med.
Tomasz Hryniewiecki

61 854-65-34

thryniewiecki@onet.pl

 środy 10:00- 11:00
(KiZF)

dr n. med. Dorota
Marczuk-Krynicka

61 854-65-32

dmk5@interia.pl

04.10, 11.10  10:00-11:00
18.10  15:30-16:30
(KiZF)

dr n. med. Justyna Kupsz

61 854-65-33

justynakup@ump.edu.pl

środy 13:00 - 14:00
(KiZF)

Wykładowcy

dr Ewa Nowicka-Stańczyk

ewa-nowicka@tlen.pl  

lek. Maria Buda

marysia.buda@gmail.com  

lek. Michał Janas

mjanas.pl@gmail.com  

mgr Tomasz Hadada

61 854-65-35

tomasz.hadada@gmail.com

czwartek 16:45 - 17:45
(on-line, MS Teams)

środa 11:00-12:00
(KiZF, pok.13)

 Specjaliści naukowo - techniczni

mgr Anna Potocka

61 854-65-38

 

-

mgr Jacek Brożek

61 854-65-26

-

 Specjaliści inż. - techniczni

Krzysztof Ohde

61 854-65-38

-

Starsi referenci. inż. - techniczni

Iwona Silska

61 854-65-40

-

Samodzielni pracownicy techniczni

Monika Depczyńska-Kęsy

61 854-65-33

-

 

> Katedra i Zakład Fizjologii, UMP Poznań