Katedra i Zakład Fizjologii

Koordynator  dr hab. Teresa Grzelak

e-mail  tgrzelak@ump.edu.pl

UWAGA !!!

Decyzją Kierownika Katedry, w oparciu o zarządzenie Rektora UM 104/20,  w trakcie rozwiązywania testów cząstkowych, należy kontrolować wizualnie studentów poprzez platformę TEAMS.

Studenci są zobowiązani do zalogowania się na platformie SOLAT oraz równocześnie na platformie TEAMS, na właściwym kanale, z włączonym przekazem obrazu. Przekazywany obraz musi być czytelny czyli musi być widoczna dobrze oświetlona twarz osoby zdającej bez maseczki, słuchawek itp. W trakcie rozwiązywania testu nie wolno studentom, w żaden sposób, kontaktować się z innymi osobami ani korzystać z innych form niedozwolonej pomocy.

Nie zalogowanie się na TEAMS, bądź nie włączenie kamery będzie skutkowało niezaliczeniem testu.

PRZYPOMINAMY REGULAMIN CITK: Zgłoszenia nieprawidłowości podczas testów czy egzaminów na sOLAT dokonuje się tylko ze skrzynki studenckiej z załączonym zrzutem ekranu zdającego studenta, poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: elearning@ump.edu.pl do końca dnia, w którym odbył się test/egzamin.

Uwaga!!

W związku z większą niż wymagana ilością pytań w teście z krwi 2  ( 15 zamiast 10 ), zwiększeniu uległa maksymalna ilość punktów możliwa do zdobycia = 145,  próg zaliczenia wzrósł z 84 pkt do 87 punktów

UWAGA !          EGZAMIN          UWAGA !

Egzamin końcowy z Fizjologii odbędzie się 1.07.2022 o godzinie 11:00  jednoczasowo w kilku salach Collegium Anatomicum
wykaz sal  i listy studentów zdających egzamin na danej sali poniżej

wykaz

Egzamin poprawkowy odbędzie się 15 lipca o godzinie 11:00 w Collegium Anatomicum

Na egzamin proszę zabrać ze sobą legitymację studencką, czarny lub granatowy (dobrze piszący) długopis, ołówek (2B),
miękką gumkę do mazania oraz temperówkę.
Proszę o przybycie 20 min. przed rozpoczęciem egzaminu.
Egzamin przeprowadzony będzie z użyciem specjalnych kart odpowiedzi, instrukcja poniżej :

instrukcja (karta odpowiedzi)
instrukcja (egzamin)

Wykłady e-learning

Wykłady TEAMS

Harmonogram E-learningu

Ćwiczenia i testy

Organizacja i kontrola zajęć

Punkty

Poprawki

Informacje dla studentów

odrabianie zajęć